DE SPIRAAL Sprężyny techniczne i inne przemysłowe produkty druciane

De-Spiraal_logo_02

Firma Verenfabriek Spiral BV mając ponad 70 lat doświadczenia stawia na budowanie dobrych relacji z klientami, rozwój i modernizację produkcji wszelkiego rodzaju sprężyn i innych produktów drucianych i płaskich.

De Spiraal korzysta z najwyższej jakości różnych gatunków stali. Dzięki kilkudziesięciu stanowiskom sterowanych komputerowo manipulatorów jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane spirale, sprężyny przestrzenne, elementy maszyn, mebli itp.

Oprócz sprężyn firma produkuje również produkty stalowe płaskie, koła zębate i inne elementy zgodne ze specyfikacją klienta. We współpracy z klientami firma projektuje i wykonuje prototypy 3D chwytaków, dźwigni, uchwytów i innych części maszyn. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wiedzy, doświadczenia naszych pracowników i najnowocześniejszych obrabiarek mechanicznych i laserowych.

Firmę De Spiraal wyróznia:
  • Krótki czas dostawy
  • ISO 9001-2008 certyfikat
  • Produkcja prototypów i krótkich serii
  • Duży stan magazynowy surowców
  • Dostępne średnice drutów : 0.20 do 65 mm
  • Dostępne  materiały na sprężyne płaskie: 0.15 do 12 mm
  • Wsparcie techniczne i doradztwo
  • Własne zaplecze pozwalające  na szybką zmianę oprzyżądowania

Tribelt_01

Dane kontaktowe firmy

Verenfabriek Spiral BV

Adres:       Metaalstraat 9 • 7483 PD Haaksbergen. Holandia
Telefon:    +31 74-291 45 08
Fax :          +31 74-291 23 11
E mail:       info@despiraal.nl
Strona:      www.despiraal.nl

Verenfabriek Spiral BV uzyskała certyfikat:

Institute of Spring Technology

De-Spiraal-BV---IST

Verenfabriek Spiral BV uzyskała certyfikat jakości ISO

zgodnie z ISO 9001:2008.

Zastosowania

Produkty Verenfabriek Spiraal można znaleźć niemal w każdej gałęzi przemysłu, w każdej maszynie czy przedmiocie codziennego użytku. Gdziekolwiek znajdziecie Państwo sprężynę, sprężynkę, klips, zacisk, podkładkę, wkładkę amortyzującą, czy zatrzask pomyślcie o De Spiraal. Poniżej krótka lista naszych głównych odbiorców.

Inżyniering –  przemysł maszynowy

Przemysł maszynowy jest naszym głównym rynkiem zbytu. Dostarczamy sprężyny, chwytaki, zaciski i tysiące innych indywidualnie zaprojektowanych elementów do budowy maszyn pakujących, dozujących sortujących, linii wypiekowych i wielu innych. Nasza elestyczność zapewni Państwu optymalne rozwiązania.

Przemysł rolniczy

Kolejną wymagającą gałęzią przemysłu jest produkcja wyspecjalizowanych maszyn rolniczych. Oferujemy bardzo szeroki asortyment elementów oprzyrządowania z naszego magazynu lub wykonanie części na indywidualnie zamówienie.

Lotnictwo

Bardzo wysokie wymagania bezpieczeństwa, jakości i odpowiedzialności za produkt są dla De Spiraal oczywiste. Produkujemy dla lotnictwa element podlegające szczególnym wymaganiom i kontroli jakości.

Przemysł stoczniowy i morski

Produkujemy elementy zaworów, odbojów i innych specyficznych urządzeń stosując super wytrzymałe, egzotyczne surowce. Mamy wiele typowych elementów na magazynie. Bezpieczeństwo I możliwość  identyfikacji poszczególnych części jest niezwykle ważne, dlatego oferujemy kodowanie wyprodukowanych dla Was produktów.

Mechanika precyzyjna, robotyka

Ten dynamicznie rozwijający się rynek wymaga zastosowania coraz bardziej kompaktowych zminiaturyzo-wanych urządzeń precyzyjnie reagujących na bodźce. Jesteśmy przygotowani by dostarczyć  ich elementy.

Technika oświetleniowa

Nowoczesne oświetlenie wymaga zastosowania wielu, często jednostkowo zaprojektowanych, elementów pozwalających na zmianę kąta oświetlenia, długości zawiesi itp. My możemy to dostarczyć  zgodnie z Waszym  projektem.

Klimatyzacja i wentylacja

W produkcji I montażu systemów klimatyzacji konieczne jest zastosowanie sprężystych elementów mocujących, zamykających, zacisków i innych. Naszym zadaniem jest ich  produkcja I szybka dostawa dla Państwa

Produkcja rowerów

Jesteśmy w Holandii – kraju rowerów I tulipanów. Każdy rower ma co najmniej kilka elementów – sprężyn naszej produkcji. Dostarczamy sprężyny do amortyzacji siodełek, sprężyn do hamulców, amortyzatorów  i innych.

Sprzęt medyczny

W technologiach biomedycznych precyzja I najwyższej jakości certyfikowane surowce to podstawa. Dostarczamy sprężyny amortyzujące, płaskie i inne do produkcji zaawansowanych technicznie urządzeń medycznych, które muszą spełniać bardzo specyficzne wymagania wytrzymałościowe.