Sprężyny płytkowe

Sprężyny płytkowe produkujemy z arkuszy stali sprężystej o grubości od 0.15mm do 12mm. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych obrabiarek możemy uzyskać niemal każdy żądany kształt i zachować niezwykłą precyzję. Na życzenie klienta możemy wykonać dodatkową obróbkę, to znaczy utwardzanie, odprężanie itp.

Czytaj dalej
Spinki / Chwytaki / Zatrzaski

Spinki / chwytaki /zatrzaski produkujemy z drutu o średnicy od 0,30 mm do 8 mm (stal nierdzewna sprężysta), o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Dzięki zastosowaniu CNC - manipulatorów sterowanych komputerowo możemy wykonać dowolny kształt elementów drucianych. Wykonujemy również żądaną obróbkę termiczną.

Czytaj dalej
Przemysłowe elementy druciane / podpórki / zawiasy itp…

Produkujemy różnego rodzaju wielowymiarowe elementy druciane zgodnie z przesłaną specyfikacją techniczną klienta. Mając bardzo rozbudowany park maszynowy i szeroki asortyment surowców na magazynie możemy w krótkim czasie wykonać dowolny element w małych ilościach jak i znacznych partiach.

Czytaj dalej
Sprężyny wielowymiarowe – skrętne / naciągowe / popychacze / zawiasy.

Sprężyny wielowymiarowe skrętne produkujemy z drutu / prętów o średnicy od 0,20 mm do 12 mm. Stosując najnowocześniejsze sterowane numerycznie manipulatory przestrzenne możemy wykonać potrzebne Państwu sprężyny skrętne – przestrzenne. Dodatkowe opcje takie jak przewiercanie, piaskowanie, stemplowanie i inne są również wykonywane w naszym zakładzie

Czytaj dalej
Sprężyny kompresyjne

Produkujemy sprężyny kompresyjne - naciskowe z drutu / prętów o średnicy od 0.20 mm do 65 mm, zgodnie z normą BS EN 15800;2009. Wybrane typy sprężyn naciskowych są dostępne z naszego magazynu produktów gotowych, inne zostaną wykonywane na życzenie klienta w krótkich terminach.

Czytaj dalej
Sprężyny talerzowe

Sprężyny talerzowe montowane na elemencie wiodącym – stanowiącym oś kompresji, mogą zaabsorbować znaczne siły nacisku lub uderzenia. Jednocześnie mają one bardzo małą wysokość w stosunku do parametrów kompresyjnych, co pozwala na ich stosowanie w ograniczonej przestrzeni. Wykonujemy je zgodnie z normą DIN2092 i DIN 2093.

Czytaj dalej
Sprężyny do pras / odboje

W naszej ofercie jest szeroki asortyment specjalnych sprężyn do pras przemysłowych, tłoczników i innych aplikacji wymagających bardzo dużej wytrzymałości i trwałości. Wykonane według standardów DIN i ISO 10243 sprężyny są dostępne z naszego magazynu. Zachowujemy kolorystyczną kodyfikacją EU, USA i Japonii. Rzadziej stosowane typy zostaną wyprodukowane na zamówienie wciągu kilku dni roboczych.

Czytaj dalej
Sprężyny naciągowe zegarowe

Sprężyny zegarowe to de facto płaskie sprężyny naciągowe wykonane ze wstęgi stali sprężystej. Nazwa pochodzi od najstarszego i najpopularniejszego zastosowanie tego typu sprężyn to znaczy mechanizmu zegarowego. Sprężyny zegarowe są używane do absorbcji lub wzmocnienia / przeniesienia sił działających w mechanizmach rotacyjnych.

Czytaj dalej
Taśmy przenośnikowe drabinowe typ 800 STA

Wykorzystując możliwości technologiczne naszego zakładu i współpracę z firmą Tribelt b.v. produkujemy taśmy przenośnikowe drabinowe. Szczegółowe informacje na temat tych produktów znajdziecie Państwo w zakładce „Taśmy przenośnikowe” – typ 800 STA i typ 900.

Czytaj dalej
Sprężyny naciągowe

Sprężyny naciągowe produkujemy z drutu / prętów o średnicy od 0,20 mm do 12 mm w standardzie. Możemy też, wykonać zamówienia nietypowe z wykorzystaniem prętów o średnicy do 25 mm.

Czytaj dalej
Pierścienie zaciskowe – podkładki, elementy metalowe

Korzystając z naszego rozbudowanego parku maszynowego: obrabiarek mechanicznych i laserowych sterowanych komputerowo, własnych pieców do obróbki termicznej, komór do malowania proszkowego produkujemy różnego rodzaju elementy metalowe, pierścienie zaciskowe – podkładki z drutu i prętów o przekroju od 0,20mm to 20mm oraz z arkuszy stali o grubości od 0,15 mm do 12 mm.

Czytaj dalej
Elementy złożone, układy meczniczne.

Sprężyny, elementy druciane, płaskowniki i inne części bardzo często nie są wyizolowanym elementem, ale stanowią część modułu mechanicznego. De Spiral posiada wiedzę, wykwalifikowanych pracowników i możliwości techniczne wykonania montażu modułów z wcześniej przygotowanych części – wykonanych w naszym zakładzie, dostarczonych przez klienta lub zakupionych na Wasze zlecenie.

Czytaj dalej