Tribelt B.V. Taśmy przenośnikowe

Tribelt jest producentem wszelkiego rodzaju metalowych taśm przenośnikowych: plecionych, pętlicowych, oczkowych, lamelkowych, taśm drabinkowych, typu plaster miodu, taśm z łańcuchami bocznymi. Firma ma zaawansowane możliwości technologiczne aby produkować taśmy z zabierakami poprzecznymi, ogranicznikami bocznymi, separatorami i innymi elementami ułatwiającymi procesy technologiczne w zakładach naszych klientów.

Wszystkie produkty możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej . Wspomniane taśmy są produkowane na życzenie klienta w żądanej szerokości, długości i z materiału spełniającego wymagania technologiczne. Tribelt dostarcza także wały napędowe, zwrotne, koła zębate, łożyska etc.

Historia

Tribelt jest firmą specjalizującą się w produkcji różnego rodzaju taśm przenośnikowych. Tribelt jest powiązany kapitałowo i personalnie z De Spiraal B.V. To przedsiębiorstwo ma ponad 60 letnie doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju sprężyn przemysłowych i specyficznych produktów z drutu / stali.  Z czasem nastąpił znaczący rozwój produkcji taśm przenośnikowych plecionych, oczkowych i innych. Rozszerzenie  działalności w tym kierunku uwarunkowało powstanie firmy Tribelt b.v.

Podział firmy pozwala na lepszą identyfikację na rynku i poświęcenie większej  uwagi na doskonalenie konkretnych produktów przez dział techniczny.

W listopadzie 2015 roku firma przeprowadziła się do nowej siedziby w Haaksbergen o 9 tys metrów kwadratowych powierzchni hal produkcyjnych.   Dzięki temu że firma dysponuje odpowiednim zapleczem  produkcyjnym i magazynowym może lepiej spełniać wymagania klientów.

Tribelt_01

Dane kontaktowe firmy

Tribelt B.V.

Telefone :     +31 (0) 74-2501877
Fax:                +31 (0) 74 259 41 34
Adres:            Metaalstraat 9 • 7483 PD Haaksbergen The Netherlands
VAT nr.:         NL 853441832 B01

Firma Tribelt b.v. uzyskała certyfikat jakości ISO

zgodnie z ISO 9001:2008.